У Тернополі обиратимуть студентського мера

З нагоди відзначення Дня Молоді та святкування Дня Конституції  28-30 червня 2019р в КП «Тернопільський центр дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка» відбуватиметься Тернопільський ювілейний двадцятий регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка». Темою цьогорічної Студреспубліки є «Суб’єкт модернізації відповідальність Покоління Тернопільщини».  

Головне завдання: написати позитивну програму розвитку активного студентського руху Тернопільщини, обрати новий Студмагістрат і Студмера. Учасники моделювалюватимуть та розроблятимуть сценарії розвитку студентського самоврядування у своїх ВНЗ. Під час роботи студенти поділяться на декілька таборів, які пізніше перетворяться у студентські партії.». Метою проекту є організація чесних, відкритих та прозорих виборів органів студентського самоврядування через залучення більшої частини студентів та широкого розповсюдження інформації. В результаті політичної гри, партії висунуть декілька кандидатів в студентський магістрат 2019/2020 та студмера. Хто посяде ці важливі для молоді посади побачимо згодом.

Море позитиву, інтелектуальної роботи, спілкування й активного проведення часу очікує молодих, завзятих і небайдужих до долі свого регіону учасників Тернопільської Студреспубліки-2019. Вони протягом 3-х днів будуть грати в ОДГ та активно брати участь у суб-фестах. Депутатами Студентського магістрату 2019/2020 стануть найкращі в кількості десяти осіб, котрі будуть готувати команду, яка гідно має репрезентувати наш регіон на Всекраїнському мульти-фестивалі «Студреспубліка», який проходитиме на березі Чорного моря до Дня Незалежності України, а також впродовж року активно втілювати свою виборчу програму на теренах Тернопільщини.

Окрім того, буде обрано нового Студентського мера Тернопілля.  Паралельно відбудуться інтелектуально-спортивний «Квест», «Спартакіада», різні тренінги та конкурси. Цьогорічна Студреспубліка об’єднає студентів із різних навчальних закладів, надасть кожному нові знайомства, емоції та враження.

Завершає наймасштабніший молодіжний фест року — регіональний етап Всеукраїнського конкурсу краси та особистості «Перша Леді» під час, якого оголосять  новообраного мера та магістрат 2019/2020 і , який відбудеться  12 липня 2019 року вперше на березі Тернопільського ставу.

Головним організатором мульти-фестивалю є Громадська організація Студреспубліка, який відбувається за сприяння управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *