«Гуртуємося біля Бандери»: націоналісти на чолі із Леонідом Бицюрою провели акцію в Тернополі

“Єднаємося біля Бандери”. Саме під таким гаслом у Тернополі пройшла акція біля однойменного пам’ятника герою. Націоналісти та небайдужі жителі міста зібралися для того, аби сказати “Ні” перейменуванню вулиць та зупинити загрозу більш масштабних проблем. І знову “привіт” комунізму.

Майже два роки минуло з моменту ухвалення рішення про перейменування у Києві проспекту Московського та Ватутіна на Бандери та Шухевича. Та 25 червня суддя Київського окружного суду Олеся Чудак скасувала рішення. Тернопіль одним з перших відреагував на такі дії і спільними силами об’єднаних сил націоналістів провели акцію “Гуртуємося біля Бандери”.

Леонід Бицюра розповідає, головне завдання акції – сфокусувати увагу українців на масштабах проблеми. Організатори заходу кажуть, перейменування вулиць є перевіркою населення на національну міцність, тому такі заходи мають привернути увагу до проблеми та не привести до більш глобальних наслідків.

“Ми будемо звертатися до обласної ради зі зверненням. Найголовніше для нас- передати сусіднім областям. Надіємося, що об’єднання націоналістів зможуть рухнути в цьому напрямку, адже це перша проба на міцність взагалі”, каже співорганізатор акції “Гуртуємось біля Бандери” Назар Сарабун.

Акцію “Гуртуємося біля Бандери” надалі планують передати й іншим містам України. Депутат Тернопільської обласної ради Олександр Башта переконує, разом з побратимами зроблять все можливе для того, аби не допустити перейменування вулиць. Зауважимо, на таке рішення київського суду користувачі соціальних мереж одразу почали реагувати на своїх сторінках.

Цей випадок не є першим, адже цьогоріч 19 червня депутати Харківської міської ради підтримали рішення про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *