Кандидати у нардепи від Тернополя: хто потрапив у список?

Хто хоче представляти тернополян у Верховній Раді вже більш-менш відомо. Окружний виборчий округ №163  з центром у Тернополі – чи не найпопулярніший.  З огляду на кількість кандидатів бюлетень буде довгим. 
ЦВК вже зареєструвала 20 претендентів на ласий 163 мажоритарний круг.
Першими, 18 червня подали свої заяви у виборчу комісію безпартійна Юлія Мамчак і представник «Доброго самарянина» Ігор Юзьвак.
19 червня до переліку додалися Лариса Римар від «Громадянської позиції» та Максим Черкашин від «Голосу».
20 червня зареєстрували самовисуванця Івана Тарасова, а 22 подався на 2 термін чинний нардеп від «Самопомочі» Тарас Пастух.
23 червня  Ігор Побер, котрий представляє «Удар» і Тернопільщину у парламенті з 2012 року, теж був зареєстрований виборчою комісією.
24 червня зареєстрували кандидата від «Сили і честі» Сергія Танчука, Тараса Серетного від «Радикальної партії Ляшка», самовисуванців Івана Ковалика і Ярослава Гасая, члена партії «Народний рух» Анатолія Вихруща, «Батьківщинівця» Богдана Брича, і екс-губернатора області, члена «Європейської солідарності» Степана Барну.
25 червня до переліку кандидатів додалися Леонід Бицюра (ВО «Свобода»),Андрій Богданець («Слуга народу»), Богдан Стасишин («Патріот»), Іван Сороколіт («Сила людей»), Ігор Красновський («Разом сила») та Олег Галамай («Опозиційний блок»).
Одномандатний округ №163 – це 85 виборчих дільниць і понад 172 тисячі виборців, котрі зможуть зробити свій вибір 21 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *