До “Дальнього пляжу” роблять пішохідну та велодоріжку

Облаштовувати доріжку для пішоходів та велосипедистів вздовж дороги на вул. Чумацькій, яка введе до “Дальнього”, розпочали ще на початку травня 2019-ого. Зараз роботи тривають. Як кажуть у міськраді, спершу доріжку зроблять від Goodone (Riverside) до “Хутора”. Потім продовжать до “Дальнього”.

Загальна протяжність маршруту складає 670 м. Як раніше коментував міський голова Сергій Надал, особливістю цих доріжок є те, що вони будуть відокремлені від проїжджої частини та проходитимуть лісом, що гарантуватиме безпеку для бігунів і велосипедистів та забезпечуватиме комфортний проїзд автотранспортом.

У травні підрядники почали з підготовчих робіт, тепер прокладають велосипедну та пішохідну доріжки  Раніше йшлося про те, що при сприятливих погодних умовах, будівельні роботи запланували завершити впродовж місяця. Проте вони ще тривають.

До слова, вздовж дороги є місце для тротуару, обгороджене бордюром, але воно заросло травою. Чи облаштують тротуари поки невідомо.

Станом на 18 червня доріжку облаштовують лиш до “Хутору”, але згідно із затвердженим титульним списком капітального ремонту та реконструкції об’єктів благоустрою на 2019 рік пішохідну і велосипедну доріжки на вул. Чумацькій мають облаштувати від закладу Goodone до “Дальнього пляжу”.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *