В Тернополі активісти”Правого сектору” представили програму партії

У кінотеатрі “Палаці кіно” в Тернополі відбулась презентація програми Національного визволення та державотворення, політичної партії “Правий Сектор”.

Активісти кажуть, основна мета програми – гармонійна єдність громадянина і громади у рамках Української Самостійної Соборної Держави.

– Довгий час українці думали, що ПС це таке явище більше силове, так як організація виникла на Майдані, – розповідає заступник голови партії “Правий сектор” Василь Лабайчук. – Потім всі свої зусилля направили в сторону війни, але при всіх цих речах, які є важливими для нас від 2014 року від березня існує політична партія…..наше бачення державного будівництва.

Василь Лабайчук наголошує, над Програмою національного визволення і державотворення команда експертів працювала півтора року. Тут виокремили основні тези щодо того, якою має бути зовнішня політика країни, національна економіка,  основні реформи у сфері соціальної політики.

– Тут є 10 розділів, власне, документ є досить об’ємний. І там якщо у А4 форматі роздрукувати, то вийде 120 сторінок, – каже Василь Лабайчук. -Це тези, які розписані з конкретним баченням. Далі наш план розпрацьовувати по кожному напрямку законопроекти і сподіваємось через депутатів ПС подавати їх у Верховну Раду і разом з громадськістю тиснути на те, щоб ВР їх приймала.

Під час презентації кожен охочий мав можливість задати питання, щодо тез, які викладені у програмі, а також поділитись своїм баченням, як варто удосконалити її.

– Люди в живому форматі мали змогу вкласти туди свою лепту, – каже керівник обласного штабу “Правого сектору” Назар Сарабун. – Програма буде доповнятись, надаємо змогу її коригувати для того, щоб ПС  міг ефективніше свою роботу, як націоналістична організація.

Назар Сарабун наголошує, для нього основний пункт у цій програмі є воєнна доктрина.

Наступні зустрічі в межах публічного представлення програми партії “Правий Сектор” відбудуться в більшості обласних центрів України.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *