“Тернопільська громада” – унікальну гру-монополію презентували в Тернополі

У Тернополі презентували настільну гру “Тернопільська громада”. Завдяки їй можна більше дізнатись про Тернопіль та села, які увійшли до міської ОТГ. Наприклад тут є інформація та запитання про історію, архітектуру, відомих особистостей нашого краю.

– Виникла ця ідея десь пів року тому, – розповідає керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” Максим Черкашин. – Нелегка це річ – зробити гру, бо ми хотіли зробити її цікавою. Щоб вона була справді якісна.

Також за допомогою QR-кодів можна дізнатись більше про електронні сервіси, які діють у місті.

– Тут можна завдяки QR-коду можна дізнатись про такі сервіси, як Файна картка, Громадський бюджет, – каже Максим Черкашин. – Практично все, що можна зробити онлайн в тернопільській громаді завдяки цьому QR-коду ви собі можете завдяки телефону перейти на ту чи іншу послугу.

Розробники гри кажуть, вона розвиває кмітливість, економічну хватку. Переможцем стає той, хто зробить банкрутами інших учасників. Серед карток у грі є відомі багатьом тернополянам місцини – тернопільський став чи замок, а на звороті кожної картки є коротка інформація.

Передати гру “Тернопільська громада” мають намір безкоштовно у всі тернопільські школи та села громади. Також придбати гру можна в Туристично-інформаційному центрі, що на вулиці Грушевського. Зазначимо, що до проекту долучились і безліч відомих тернопільських фірм, вони наголошують, –  ідея допоможе туристам більше дізнатись про Тернопіль.

– Ми відгукнулись на прохання підтримати такий проект, – каже менеджер з маркетингу Василь Мацюк, – оскільки вважаємо, що Тернопіль має великий туристичний потенціал і як наслідок економічний потенціал і ряд таких проектів на популяризацію громади є важливим, оскільки це буде сприяти для туризму і пізнання Тернополя всіма українцями.

Пілотний тираж гри буде 500 примірників. Розробники мають надію, що монополія “Тернопільська громада” сподобається гравцям і допоможе відчути себе справжнім монополістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *