Тернопілька “Солідарність” закликає прокурорів покарати свого депутата

Депутата Тернопільської міської ради з фракції «БПП-Солідарність» Тараса Білана хочуть виключити з фракції. Більше того, в нього серйозні проблеми з законом — не виключене притягнення до кримінальної відповідальності за період, коли він був керівником оборонного підприємства «Промінь». Про це йдеться в заяві Тернопільської міської організації партії Блок Петра Порошенка «Солідарність».

– Останнім часом депутат Тернопільської міської ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Тарас Білан проводить популістську інформаційну кампанію на власній Facebook-сторінці та в деяких засобах масової інформації, мета якої – дискредитувати нашу політичну партію та окремих партійців. Активний розпал вона знову отримала у зв’язку із стартом передвиборчої кампанії до Верховної ради України.

Причина такої брудної кампанії від Тараса Білана – категорична відмова партійного осередку та депутатів від БПП «Солідарність» покривати діяльність екс-керівника на посаді керуючого санацією оборонного підприємства ТДНТП «Промінь». Позаяк, за результатами його діяльності, робота підприємства не була відновлена як це передбачалося затвердженим планом. А наслідками керівництва підприємством людини, яка себе називала «волонтером» стало декілька порушених кримінальних проваджень, які стосуються махінацій із землею та майном оборонного заводу, – йдеться в заяві міського осередку «БПП-Солідарність».

Тернопільські порошенківці звернулися до силових структур, зокрема, військової прокуратури Тернопільського гарнізону Західного регіону України провести об’єктивне та всебічне розслідування діянь пана Білана, адже розкрадання в оборонці, на їх думку, не можуть покриватися жодним чином.

Однопартійці Тараса Білана ставлять йому в докір і те, що під його керівництвом підприємство не вирішило гостре питання приватизації більше 1000 гаражів на «Алясці», про що тернополяни просять майже 7 років, хоча й він мав можливість і відповідні повноваження для цього.

Тернопільська міська організації партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність» закликала своїх колег по фракції розглянути питання виключення Тараса Білана із її складу.

Нагадаємо, найбільше критики від Білана отримав Віктор Шумада, котрий є керівником міського осередку «БПП-Солідарність» та секретарем Тернопільської міської ради. Очевидно, терпіння лопнуло і він вирішив вдатися до крайніх, іміджево невигідних для політсили заходів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *