Автомайданівський «Сміттяр» рветься до годівниці!

Виборчі перипетії на Тернопільщині тривають. Кожного дня громадськість отримує чергову порцію інформаційного вкиду. Особливо цікавими є розклади щодо призначення очільника області. З-поміж кандидатур є відомі підприємці, політики і постійні критики попередньої влади, особи з «кристально чистою, незаплямованою біографією»!

Редакція сайту з глибокою шаною ставиться до кожного із кандидатів,  однак в першу чергу вирішила поцікавитись постійним критиком діяльності керівництва Тернопільської ОДА під головуванням Степана Барни, люстратором режиму Януковича і автомайданівцем-сміттярем Ігорем Василівим. Чому саме він – бо Ігор Василів на своїй власній сторінці та в інформаційних ресурсах (https://terminovo.te.ua/fajni-lyudi/9823/)уже розмістив пост під заголовком : «Хтось каже, що я різкий. А може, такого треба, щоб повимітати сміття?».

Редакційна довідка: Василів Ігор Володимирович,1979р.н., уродженець Підволочиського району, проживає у місті Тернополі. Одружений вдруге. Дружина – Марія Сметаніна, мешканка м. Києва, заступник голови ГО «Автомайдан». Від шлюбу з першою дружиною  виховує сина.

Ігор Василів в політичному хаосі області з’явився після Революції Гідності, як член тернопільського автомайдану. Після скандалу із місцевими  автомайданівцями, що виник на ґрунті палкої любові Ігоря Володимировича до коштів, останнього виключили із лав організації. Але смак коштів у людини, подібний до смаку крові у тварин. Він дурманить голову і людиною уже керує інстинкт, а не розум. Сміттяр ситуацією скористався. І досить солідно.

З часу позиціонування І.Василівим себе ярим антикорупціонером, матеріальне життя «поперло». Усього за
5 неповних років «епохи зубожіння держави під керівництвом Петра Олексійовича», статки сім’ї Ігоря Василіва зросли на нереально велику суму!!!! При цьому, сміттяр ще й спритний брехун, оскільки в декларації (дані усі відкриті) вказує липові занижені ціни, особливо на автомобілі. Достатки І.Василіва, як говорив кіногерой,   «картина маслом»:

  •  45-квадратна квартира у Києві, вартістю  1млн.772тис. 775 грн. (середня вартість одного метра квадратного розрахована на основі інформації сайту: 100realty.ua/uk/analytics/45650 придбана у квітні 2017 року;
  • три автомобілі представницького класу марок «Range rover», 2006 р.в. (придбаний у 2018 році), BMW, 2004 р.в. (придбаний у 2015) «Porshe Cayenne», 2004 р.в. (придбаний у грудні 2017) на мільйон гривень.

І це при тому, що від зайняття підприємницькою діяльністю Василів-сміттяр у 2017 році заробив тільки 95 тис. 730 грн. Дохід, дружина згідно декларації, отримала від роботи в ГО «Автомайдан» у розмірі 96 тис. 535 грн.

Цікаво, у який спосіб цей пройдисвіт-корупціонер, зумів накопичити такі статки,  при такому рівні «прибутковості» підприємства?

У 2017 році сім’я  І.Василіва заробила 451 тис. 275 (в т.ч. зарплата в Автомайдані!). Купив квартиру вартістю 1млн.772тис. 775 грн. та автомобіль за 351 тис. грн. У готівці зберігав коштів на суму 3млн.687 тис.350 грн. (267 тис.350 грн., 60 тис. доларів x 27,  60 тис. євро x 30). На банківських рахунках сміттяр мав 355 тис. грн. (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_3e3b806e-e902-4e6d-98bf-1e3fed3da6cc).

У 2018 році І.Василів купує автомобілів на загальну суму 1 млн. 489 тис. грн., з яких класу люкс  вартістю 405 тис. грн. (середня ціна автомобіля такої комплектації та віку) та три вантажні автомобілі престижних марок DAF, MAN та Ducato на загальну суму 1 млн. 84 тис. грн. !  Дохід склав 1 млн. 028 тис. 647 грн.( https://declarations.com.ua/declaration/nacp_a60df4d8-21cd-4d98-9571-6c27a02a0f75).

А тепер найцікавіше (барабанний дріб): готівкові кошти сміттяра (3 млн. 215 тис. 248 грн)  зменшились усього на…. 472 тис.100 грн.

Мовою економіста, позитивне сальдо становить усього
11 тис. 100 грн. на які улюбленець долі зумів утримати сім’ю із 4-х чоловік, відпочити на європейських та  середземноморських курортах та заправити паливом усі
5 автомобілів!!!

 

Напевно Василів-сміттяр володіє новими методами залучення коштів, особливо під час процедури люстрації правоохоронців та  державних чиновників, проведення надуманих лякливих пікетів під стінами поліції та адміністрації.

До-речі, а чи ви зауважували,  що найбільш  ревно сміттяр реагує на ніби то «порушення» зі сторони влади під час ремонту автошляхів області, не критикуючи при цьому посадовців служби автомобільних доріг! А здогадуєтесь чому? Відповідь на долоні: він в темі! Розслідування про хитросплетіння в автодорожній галузі за участі корупціонера з Підволочиська  редакція сайту розмістить на своїх шпальтах у наступних випусках!

P.S. В передвиборчій атмосфері дзвенить інформація про амбіційні плани сміттяра спробувати себе у депутатській гонці! Матиме область ким гордитись!

Що нове обличчя, то нове, аполітичне! А головне…. незаплямоване та джерельно чисте!

 

 

One thought on “Автомайданівський «Сміттяр» рветься до годівниці!

  • 16.07.2019 о 01:40
    Permalink

    Думаєте, не будуть голосувати? Це ж Зе ! Ви зробите вас знову!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *