У Тернополі під стінами головного управління Нацполіції області відбулась акція «Безкарність вбиває»

Протестувальники вимагали покарати винних у вбивстві 5-річного хлопчика, якого застрелили 31 травня у Переяславі-Хмельницькому. А також відставки Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова – повідомив організатор акції керівник обласного осередку «Автомайдану» Ігор Василів.

Тривала акція близько пів години. Скільки людей взяли участь організатор Ігор Василів сказав – не рахував. Поліцейські, які перебували на місці, називати кількість учасників відмовилися.

За словами Ігоря Василіва, такі акції відбувалися в усіх обласних центрах України.

5-ти річного хлопчика поранили 31 травня у Переяславі-Хмельницькому Київської області. Як розповів голова Нацполіції Сергій Князєв, двоє поліцейських напідпитку у вільний від роботи час пристрілювали рушницю і влучили в дитину, яка гуляла надворі. Спершу хлопчика відвезли в лікарню Переяслава-Хмельницького з діагнозом черепно-мозкова травма. Там лікарні помітили вогнепальне поранення, дитину прооперували. Потім його перевезли до Києва. 3 червня хлопчик помер.

Акція «Безкарність вбиває» відбулась у Тернополі під стінами головного управління Нацполіції області.

Акція «Безкарність вбиває» відбулась у Тернополі під стінами головного управління Нацполіції області. Протестувальники вимагали покарати винних у вбивстві 5-річного хлопчика, якого застрелили 31 травня у Переяславі-Хмельницькому. А також відставки Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова – повідомив організатор акції керівник обласного осередку «Автомайдану» Ігор Василів. Тривала акція близько пів години. Скільки людей взяли участь організатор Ігор Василів сказав – не рахував. Поліцейські, які перебували на місці, називати кількість учасників відмовилися.За словами Ігоря Василіва, такі акції відбувалися в усіх обласних центрах України.5-ти річного хлопчика поранили 31 травня у Переяславі-Хмельницькому Київської області. Як розповів голова Нацполіції Сергій Князєв, двоє поліцейських напідпитку у вільний від роботи час пристрілювали рушницю і влучили в дитину, яка гуляла надворі. Спершу хлопчика відвезли в лікарню Переяслава-Хмельницького з діагнозом черепно-мозкова травма. Там лікарні помітили вогнепальне поранення, дитину прооперували. Потім його перевезли до Києва. 3 червня хлопчик помер.

Опубліковано UA: Тернопіль Вівторок, 4 червня 2019 р.

Джерело

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *