У Хоростківську громаду завітав керівник програми DOBRE в Україні Бері Рід

Візит розпочався з робочої зустрічі з міським головою, заступниками, депутатами,молоддю громади, під час якої гостям було представлено інформацію про громаду, обговорено позивні сторони та проблеми, а також окремо – співпрацю з Програмою DOBRE та її вклад в громади-партнери.

Після зустрічі гості спільно з міським головою Степаном Гладуном та заступниками побували на одному з підприємств, відвілали стару частину міста – палацовий комплекс, побували в музичній школі, дендропарку, міському будинку культури.

Програма DOBRE USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комʼюнітіз ( Global Communities ) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні.

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській та Тернопільській. DOBRE провела відбір на конкурентних та прозорих засадах та надаватиме пряму допомогу 75 об’єднаним територіальним громадам в цих областях.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *