Три події в один день: як у Байковецькій ОТГ підписували договір про співпрацю

Домовились про співпрацю, пограли у футбол та провели фестиваль. Три події в один день відбулись у Байковецькій ОТГ. Жителі 4 громад підписали договір про міжмуніципальну співпрацю.

Байковецька громада вкотре приймає гостей. Цього разу приїхали жителі чотирьох громад із поважною місією. Будуть підписувати договір про міжмуніципальну співпрацю.Голова Іванівської ОТГ Руслан Шафранович розповідає, такий крок допоможе підвищити рівень культури та розвитку популяризації краю. А от ідея з’явилась ще близько року тому в рамках проекту “Добре”.

Діяльність об’єднаних громад буде спрямована на такі заходи, каже голова Байковецької ОТГ Анатолій Кулик.
“Це будуть культурно-спортивні спільні заходи в різних громадах. А в подальшому ми розробимо туристичні маршрути, в яких буду описані цікаві для туристів місця”, додає Анатолій Кулик.

Символічно до підписання договору організували футбольний турнір між представниками чотирьох громад. Таким чином, хочуть звернути увагу молоді на здоровий та активний спосіб життя. Ігор Яворський- футбольний тренер місцевих команд каже, у Байковецькій громаді такий вид спорту популярний.

Після турніру, розпочався вже традиційний фестиваль “Дзига бай”. Де гості та місцеві жителі мали змогу насолодитись атмосферою, поласувати смаколиками та зробити веселі світлини на фотозонах.

Також цьогорічний фестиваль приурочили до дня захисту дітей. Для них проводили майстер-класи із рукоділля.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *