«За час нашої співпраці ми налагодили чудові горизонтальні зв’язки», – Степан Барна під час зустрічі з литовською делегацією

Голова облдержадміністрації Степан Барна зустрівся із представниками дипломатичного корпусу Литовської Республіки.

Гості приїхали з нагоди відкриття Почесного консульства Республіки Литва у Тернополі, а також, щоб стати учасниками Міжнародного інвестиційного форуму, який триватиме два дні у Збаражі. Зокрема у розмові брали участь Віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс,  Почесний консул Литовської Республіки у Тернополі та Тернопільській області  Ярослав Візняк, керівник Представництва МЗС України у Львові В’ячеслав Войнаровський.
Під час зустрічі обговорили активну участь Литовської Республіки у підтримці України в нинішній ситуації. Зокрема, голова ТОДА закцентував на організації відпочинку та оздоровлення дітей з сімей військовослужбовців у Тауразькому повіті.
“За час нашої співпраці ми налагодили чудові горизонтальні зв’язки. Зокрема, є інвестиційні надходження, що становлять приблизно 7 мільйонів доларів. Ми продовжуємо працювати над тим, щоб розширювати ці контакти і збільшити частку інвестицій з боку Литви”, – наголосив Степан Барна. Він також зауважив, що на території Тернопільської області є чимало визначних пам’яток історії, які пов’язують український та литовський народи. Цей фактор має впливати на покращення туристичної галузі Тернопільщини.
У свою чергу литовські гості висловили подяку за підтримку у створенні Почесного консульства Республіки Литва у Тернополі та зазначили, що стосунки їхньої держави та України мають бути міцними і приносити взаємовигідні результати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *