27 травня у Тернополі стартує тиждень екологічного марафону

Про це повідомив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра 24 травня  під час підведення підсумків конкурсу на найкращий соціальний відеоролик на тему «Проблема забруднення навколишнього середовища», що відбувся в рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячого кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька».

“Ми говоримо про екологію не лише, як про чисте довкілля. Екологія є основою здоров’я дітей. На жаль, в Україні існує велика проблема зі станом здоров’я саме школярів. Статистика говорить, що 30% українських першокласників мають хронічні захворювання, а до завершення школи цей показник зростає до 70%, – зазначив Леонід Бицюра. – Формування екологічної свідомості повинне відбуватися ще у ранньому дитинстві. Суспільство має безвідкладно навчитися дбайливому відношенню до природи і почати з  розумінням ставитись до тих надбань цивілізації, що стали необхідними атрибутами її повсякденного життя”.

Метою Екологічного марафону є поширення екологічних знань серед тернополян, зокрема школярів. Організатори пропонують такий план на тиждень:

• Понеділок — без поліетилену (йдемо в магазин з тканинною торбинкою)

• Вівторок — без пластикової пляшки (напої у скляній або іншій не пластиковій тарі)

• Середа — збираємо сміття йдучи по вулиці

• Четвер — пішки на роботу

• П’ятниця — сортування домашнього сміття, аналіз вмісту “Е” в продуктах

• Субота — еко прибирання оселі

• Неділя — перегляд фільму на тему екології

Особливою умовою участі в Екологічному марафоні є щоденне висвітлення інформації та фото у соцмережах, з використанням хештегів #Ternopil_Eco_City, #Eco_marafon_Ternopil, #Тернопіль_без_поліетилену.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *