Вибори до Ради 2019: поліція зафіксувала перші спроби підкупу виборців

У Луганській області від імені одного з кандидатів безкоштовно роздавали цукор.

Тільки вчора, 24 травня, розпочалася виборча кампанія з дострокових виборів до Верховної Ради, як поліція вже отримала три повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Як повідомили у прес-службі Національної поліції, повідомлення надійшли до чергових частин поліції у Вінницькій та Луганській областях. За двома повідомленнями відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

“Так, 24 травня в Луганській області до поліції надійшло два повідомлення про підкуп виборців. Зокрема, повідомлялося, що на вулицях міст Сєверодонецька та Лисичанська громадянам безкоштовно роздають цукор від імені одного з народних депутатів України”, – йдеться у повідомленні.

Слідчими розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст.160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Фото: 1polosa.net

За даними місцевого видання Перша смуга, цукор роздавали у всіх містах і районах Луганської області.

«У всіх містах і районах Луганської області зі стартом передвиборчої кампанії почалася масова роздача цукру виборцям в обмін на паспортні дані і номери телефонів», — йдеться в повідомленні.

Фото: informator.media

Як зазначається, на пакетах цукру в 5 кг були написані імена кандидатів від «команди Шахова» і «Нашого краю». У різних округах — свій кандидат.

Фото: informator.media

Джерело 1

Джерело 2

Джерело 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *