Степан Барна порадив Зеленському якнайшвидше призначити нового голову ОДА

Підсумковий брифінг  голови Тернопільської ОДА Степана Барни відбувся у понеділок, 20 травня. Активісти, після зустрічі, хотіли подарувати Барні господарську сумку в клітинку, але він її не взяв.

– У п’ятницю, 17 травня, я зустрічався з Петром Порошенком. Обговорювали майбутнє. І під час зустрічі я подав йому заяву про звільнення займаної посади, – розповідає Степан Барна.

Що стосується майбутніх дій, то Степан Барна зазначив, що зараз він працює в напрямку забезпечення функціонування Тернопільської області.

– Окремо б хотів звернутись до новообраного Президента Володимира Зеленського, щоб він в найкоротші терміни визначився із кандидатурою, котра буде очолювати Тернопільську область, – каже голова ОДА. – Це важливо із кількох причин. З початку липня починається період жнив і виникає необхідність організації процесу. Також, з початку липня вступає в дію другий етап реформи медицини, яка передбачає зміну формату роботи вторинного рівня надання медичних послуг. Ще одна причина – початок навчального року. Та, яка каже пан Барна, регіон вже зараз готується до початку опалювального сезону. – І ми маємо розуміти, що відсутність кроків у цих напрямках може спричини зрив опалювального сезону, – пояснює Степан Барна.

– З своєї сторони, я поважаю вибір українців і дякую всім, хто голосував. І хочу подякувати тим, 47% жителів Тернопільської області, котрі підтримали позицію Петра Порошенка. Думаю, я помилявся, але точно старався зробити все, щоб в Тернопільській області було комфортно.

На брифінг також прийшли активісти Тернопільського осередку  ВО “Автомайдан”. Після його завершення – дарували Степану Барні велику господарську сумку в клітинку. Але той її не взяв. У відповідь Степан Барна сказав: “Передайте це своїм спонсорам” і пішов.

– Нехай беруть сумку і збирають речі, – коментує активіст Павло Іванечко. – Ми дослідили багато тендерів, показали, яким чином кошти через управління капітального будівництва неефективно витрачалися.

Степан Барна зазначив, що він пропрацював на посаді голови ОДА – 4 роки, 1 місяць і 18 днів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *