Фундатор «Самопомочі» на Тернопільщині залишає партію, адже та перетворилася на комсомол

Форматом останньої звітно-виборчої конференції «Об’єднання “Самопоміч» дуже розчарувався член політсили Андрій Костюк, який прийняв рішення залишити лави партії.

Про свій відхід тернополянин повідомив у соцмережі Фейсбук, наголосивши, що зараз «Самопоміч» дуже змінилася.

—  Я, Костюк Андрій Євгенович конче мушу сповістити вельмишановну родину, друзів і коліжанок, що виходжу із лав партії «Об’єднання Самопоміч». Водночас, пишаюсь тим, що колись одним із перших на Тернопільщині мав честь вступити у це товариство. Одразу після Революції Гідності ми з друзями-однодумцями щиро об‘єднались у бажанні прийняти активну участь у змінах у нашій державі.  Хлопці делегували мене як самого «Львівського», поїхати до Львова на зустріч з лідерами Самопомочі…. Ставши заступником керівника обласного штабу, я і мої колєґи були окрилені підтримкою наших людей із Тернопільщини, які масово телефонували у штаб із бажанням долучитись до нашої команди.  Так сталось, що нам вдалось зорґанізувати захист голосів майже всієї Тернопільської області, за винятком трьох районів, — зазначив член політсили.

Андрій Костюк наголосив, що на початку ініціатори-ентузіасти принесли у штаб партії свої ноутбуки, папір, степлери, папки. Хтось приніс принтер, а ще, можливо, скинулись на канцтовари.

Заснування політсили, за словами заступника керівника штабу, було спробою віддати честь хлопцям, що загинули на Майдані, формуючи новий український політикум виключно на засадах правди і справедливості.

—  То був напевно кращий час ейфорії у всіх людей в Україні, які відчували, що все тепер буде точно-точнісінько краще, аніж було. Звітно-виборча конференція 17 травня форматом просто вбила! Пам‘ятаєте комсомол?  У деталі вдаватись не буду, але, думаю, не в ту Самопоміч колись я вступав, сорі. Юш, хлопаки, я вам не вірю. До побачення. До речі, Друзі залишились. Родина теж на місці. Ніколи нікому не бажаю зла! — підсумував Андрій Костюк.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *