В Тернопільській області споживачі боргують величезні суми за “комуналку”

Мешканці Тернопільщини не поспішають «гасити» борги за нараховані комунпослуги. Так, загальний споживчий борг вже сягнув  1 млрд грн.

Про це повідомляють  в обласному управлінні статистики, де наводять цифри, станом на кінець березня 2019 р.

Найбільше сума — 819,7 млн грн. — зі сплати за постачання природного газу. Крім того, жителі краю боргують 147,7 млн грн. за централізоване опалення та постачання гарячої води. Ще 42,9 млн грн. — заборгованість населення за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Далі в списку трохи менші суми, які обчислюються мільйонами: за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 16,9 млн грн, за вивезення побутових відходів – 8,6 млн грн, за постачання електричної енергії – 97,9 млн грн.

Разом цей борг становить 1 133,7 млн грн.

Та в березні мешканці Тернопільщини помалу почали погашувати борги попередніх періодів. За житлово-комунальні послуги, включаючи оплату минулих місяців, населенням області сплачено 417,0 млн грн, а це 119,3% від нарахованих за цей період сум. За постачання електричної енергії – 98,5 млн грн, що становить 147,0%.

Як інформують в обласному управлінні статистики, середні ж нарахування за «комуналку», з урахуванням постачання електричної енергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку в березні склали 2564,7 грн.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *