Вже з 1 травня більшість українців не може законно відмовитися від гарячої води або тепла

В Україні набув чинності новий закон “Про житлово-комунальні послуги”. Даний закон визначає, хто має право відмовитися від центрального опалення і гарячого водопостачання.  

Згідно з новим законом відмовлятися від опалення або гарячої води можуть тільки ті, хто живе в будинках, де вже понад 50% квартир встановили котли і бойлери. В іншому випадку доведеться користуватися тим, що вже є. Людей заспокоюють, якщо у вас уже втановлений бойлер або індивідуальне опалення, демонтувати їх не потрібно.

Відключити від центрального опалення буде складно, а ось із бойлером справи йдуть значно легше, повідомляє OBOZREVATEL .    Якщо в будинку велика частина мешканців не відмовилася від гарячого водопостачання, зробити це дійсно буде неможливо. Однак встановити бойлер і водночас не вимикати гарячу воду – можна. Головне, щоб був лічильник. Бойлер буде підігрівати холодну воду, а “гарячим краном” можна взагалі припинити користуватися.

   А ось відмовитися від централізованого опалення вже складніше. Встановити автономну котельню можна лише в тому випадку, якщо таке рішення прийме більшість мешканців. І доведеться зібрати безліч документів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *