Колишні бучацькі регіонали знову рвуться до влади

Колишній голова Бучацької районної державної адміністрації, що на Тернопільщині, Василь Савка мріє знову покерувати районом. Якщо раніше він представляв команду Віктора Януковича і його Партію регіонів, то нині намагається втертися в довіру до людей нового Президента країни Володимира Зеленського. Таку інформацію розповсюдив Бучацький інформаційний портал.

– Савка В.М. знову рветься до керівництва. Через провайдерів намагається нагло сісти в крісло голови РДА Бучацького району. Ця особа активно підтримувала ідеологію Партії регіонів та була активним організатором підтримки антимайдану в Києві, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Василь Савка керував Бучацьким районом з серпня 2010-го по березень 2014-го року. На сесії Бучацької райради шостого скликання 25 січня 2014 року було прийнято рішення про висловлення недовіри голові Бучацької районної державної адміністрації В.М. Савці, однак тоді Бучацька прокуратура миттєво це рішення оскаржила. А ще Василь Савка запам’ятався тим, що вдарив жінку, яка активно допомагала йому організовувати вибори на користь Партії регіонів. Але потрапила під гарячу руку голови РДА через те, що посміла нагадати районному чиновнику, що потрібно розрахуватися з людьми, оскільки ще з попередніх виборів регіонали були винні 40 тисяч гривень. На той час, при курсі 8 гривень за доларів, сума, погодьтесь, чимала для невеличкого району Тернопільщини.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *