Василь Деревляний торгує партійцями за 500 гривень!

Температура кипіння у відносинах кандидатів в Президенти України досягає своєї абсолютної позначки! Неочікувана поява діючого Президента України Петра Олексійовича Порошенка на каналі олігарха Коломойського увігнала у ступор як ведучих, так і гостей програми «Право на правду», які визнали свою непідготовленість до  ґрунтовних дебатів із професіоналом. Телефонна розмова між діючим Президентом Петром Порошенком та його візаві, шокувала не тільки противників екранного Зеленського, але і його прихильників. Манери кандидата «Зе»-команди швидше нагадували поведінку дворового низькосортного паяца, аніж  нереалізованого президента. І це хамське, зверхнє ставлення малорос Зеленський допускає до присутніх у студії та телеглядачів, не досягнувши омріяної олігархом Коломойським вершини! Можна собі тільки уявити, як би він будував відносини із людьми, якби йому хоча б теоретично вдалось посісти омріяний його господарем пост.

Український виборець розумний та розсудливий, і ясно усвідомлює істинне нутро путінського прихвостня Зеленського. Вагомим аргументом стала позиція опонента президента Петра Олексійовича – лідера всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»  Юлії Тимошенко. Акула української політики прямо зазначила, що у виступі проросійського кандидата Зеленського досл. «побачила руйнацію статусу посади Президента. Я побачила приниження Української держави. Я думаю, так само як і я, мільйони українців це бачити не хотіли…».

А яку позицію зайняли місцеві політичні діячі? Василь Деревляний, зокрема, давно веде свою самостійну гру і відмовляється враховувати думку авторитетних партійців, а також офіційну заборону Юлії Володимирівни на участь у 2 турі на стороні команди «зе». Для нього немає авторитетів, тим більше моральних, оскільки давно зрадив своїх лідерів, «забезпечивши» їм надійну «перемогу» у першому турі, дарувавши почесну третю позицію. Він не зміг здобути перемоги у жодному із п’яти виборчих округів. Це його не засмутило, оскільки основної мети він досягнув – за обіцяні уявні посади зібрав непоганий грошовий куш. Окрім того, ніхто уже не вимагає звіту про оплату праці членів ДВК, ОВК, спостергачів. Вкотре рядові партійці залишились з носом, але хіба ж це хвилює В.Деревляного?

У нього нова турбота та новий варіант на розвод однопартійнців. Цього разу на користь пропутінської «зе» команди. Всім ж відомо, що команда «зе» не має своєї структури, тому на їх прохання Василь Тимофійович відгукнувся з радістю. І з важним виглядом бувалого обскубаного політичного бійця запропонував допомогу. Не дорого. 500 грн. за члена ДВК/ОВК/спостерігача. При цьому, партійці працюють за так, оскільки «зе»-шники офіційно не платять, але Тимофійович ні!

Наввипередки з Василем Тимофійовичем змагається ще один вічно другомісний учасник політичних гонок по 165 ОВО, екс-регіонал, аграрник-розкольник – Іван Чайківський. Останній настільки загорівся бажанням потрапити у парламентське  крісло, що за просто так під майбутні  політичні дивіденди заповнює виборчі комісії від імені «зе»-бригади. Але тільки в межах своєї латифундії – 165 виборчого округу. В селах округу  Іван Адамович та його команда уже вдається до політичної агітації. Основний меседж: «потрібно голосувати за пропутінського «зе», бо діюча влада ніби то планує забрати у нього, а відповідно у людей землю». На злодію шапка горить, а Іван Адамович напевно призабув нещодавні розбірки з місцевими селянами за привласнену ним землю на території Геленківської сільської ради, чи  рейдерське захоплення землі місцевого аграрія  Степана Сказка.

Час розсудить, залишилось 5 днів до історичного вибору. Однак шкода, що в гонитві за недосяжними політичними  обіцянками місцеві політики опускаються настільки низько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *