Для кого Володимир Зеленський будуватиме «Новий Єрусалим»?

Уродженець Бучача, єврейський письменник, лауреат нобелівської премії Шмуель Йосеф Агнон у своєму романі «У серцевині морів» відтворив події 1908 року, коли бучацькі євреї виїжджали до Землі Обітованої, як прощалися з містом, з його жителями, знайомими, Він згадує християн, які прийшли прощатися з іудеями, котрі виїжджали з Бучача. Ціле місто вийшло прощатися, навіть із сусідніх сіл та містечок прийшли, бо ж колишні сусіди вибираються на Святу Землю…

Минуло 110 років і води Йордану повернули назад…

Передові уми Ізраїлю встановили, що до 2025 року на території Ізраїлю євреям проживати стане неможливо через природні катаклізми та постійну агресивність мусульман. Після досліджень та аналізів. Зійшлися на тому, що найкращим місцем для їхнього проживання стане Україна – так званий Новий Єрусалим, а п’ять областей (Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська та Херсонська) складуть основу – Небесного Єрусалиму.

Вже до середини цього року у ці п’ять областей за планами кагалу мало приїхати близько 100 ста тисяч іудеїв, здебільшого вихідців з країн колишнього Радянського Союзу. Для них у цих містах вже побудовано сотні будинків, цілі квартали, які поки що стоять пусткою очікуючи приїзду своїх господарів. Не вірите, зателефонуйте знайомим у Дніпро чи Одесу запитайте. До 2021 р. у ці області кагал планував заселити близько 5 млн євреїв.

Але через непоступливість у цих питаннях української влади, зокрема П. Порошенка, питання трішки відклали. Тому, кагал вирішив негайно змінити владу в Україні. Криголамом мав стати М. Саакашвілі, який повинен був розпочати громити владну вертикаль за допомогою вулиці. Але… Щось пішло не так. Саакашвілі нейтралізували і виперли за межі України. До Тимошенко довір’я не мали. Тому, порадившись з відповідальним за проект «Нового Єрусалиму» Ігорем Коломойським, який зробив з Дніпра релігійну столицю єврейства, зробили ставку на єврея-атеїста, артиста-коміка, для якого нічого святого немає – Володимира Зеленського. З цією ж метою Коломойський визвав його до Женеви і там пройшло обговорення проекту «Зеля – кандидат в президенти» (читай: президент «Нового Єрусалиму»).

Що ж має виконати Володимир Зеленський, якого підтримує кагал. Перше – це скоротити кількість населення Укрїни, щоб залишилися тільки ті, які будуть обслуговуючим персоналом (гоями – робітники, селяни, прибиральники, офіціанти, водії і т. д.) для богообраного єврейського народу (політики, банкіри, підприємці, лікарі, діячі шоу-бізнесу і. д). Друге, повний розпродаж земель богообраному народу, як наслідок – виселення цілих сіл, районів на вимогу нових власників. Третє, дозволити вивіз за кордон українського чорнозему без обмежень.

Найсумніше в цій історії, що проект успішно стартував, не вірите? То подивіться в яких областях набрав найбільше голосів Володимир Зеленський. Дніпрпопетровська область – 45,34%, Запорізька – 39,75%, Миколаївська – 40,74%, Одеська – 41,26 %, Херсонська – 37,58 %.

Загалом, проект «Новий Єрусалим», як показало голосування у першому турі президентських виборів може охопити усю територію України, окрім Галичини, Донецької та Луганської областей. Згодом, як пообіцяв кагалу І. Коломойський, до цієї території буде приєднано Крим. Кінцева дата закінчення проекту «Новий Єрусалим» (остаточне заселення території України євреями)  – 2025 рік. Ось чому й В. Зеленський заявив, що йде лише на 5 років…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *