У Тернополі проведуть тренінг для громадських організацій

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на обговорення реалізованих проектів ЄС та ідей для конкурсних заявок, що відбудеться 11 квітня о 14:00 у Тернополі.

Неурядові організації зможуть отримати експертні рекомендації щодо своїх проектних ініціатив, а також взяти участь в антитренінгу «Як не отримати грант від донора».

Дискусія-тренінг «European projects lab for NGOs» триватиме до 17:00 у Тернопільському національному економічному університеті, в Центрі європейських і міжнародних студій (бульвар Шевченка, 9, корпус №10, 2-й пов., ауд. 23).

Запрошуються до участі представники громадських організацій, які займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Відібрані учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, що отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Крім цього, буде проведений Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Для участі необхідно заповнити електронну заявку http://bit.ly/NGOs-training2019

Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти. Результати відбору будуть оголошені 8 квітня. Участь у події безкоштовна!

Довідково:

Дискусія-тренінг проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями заходу звертайтеся до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua або до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *