У Тернополі під час президентських виборів на дільницях будуть присутні міжнародні спостерігачі

Цими днями до Тернополя прибула офіційна делегація міжнародних спостерігачів за виборами президента України від Українського конгресового комітету Америки на чолі з Президентом організації та головою делегації Андрієм Футеєм.

Наразі зареєстровано 78 офіційних спостерігачів, серед яких присутні як україномовні американці (члени української діаспори в США), так і американці неукраїнського походження.

«Українська діаспора в США тісно співпрацює з представниками різних національностей, зокрема, з литовцями, латвійцями, поляками, чехами, спільно допомагаючи і підтримуючи Україну, – наголошує Андрій Футей. –  Цього року зареєстровано близько 300 спостерігачів від української діаспори та ще 312 делегатів від Світового Конгресу Українців, які в ході виборчого процесу відвідають дев’ять областей України, а також наші спостерігачі будуть присутні і на дільницях у США, зокрема, у Чікаго, Нью-Йорку, Вашингтоні та Сан-Франциско».

Андрій Футей додає, що основною місією перебування тут спостерігачів під час виборів Президента України – це спостереження за тим, щоб цьогорічні вибори відбулися чесно та прозоро, а під час виборчого процесу були дотримані демократичні засади, такі як у США, Європі, Австралії та Канаді.

«Для визнання цього, у неділю, 31 березня, ми будемо присутні на відкритті однієї із тернопільських дільниць, спостерігатимемо за виборчим процесом на ній та ще на 10-12-ти  інших дільницях, а також будемо присутні під час закриття дільниці та підрахунку голосів», – додає Андрій Футей.

Під час свого візиту до Тернополя Андрій Футей подякував за гостинність міському голові Сергію Надалу та висловив сподівання на подальшу тісну співпрацю між Тернополем та американським містом Парма (штат Огайо), зазначивши, що саме за ініціативою Сергія Надала наші міста стали містами-побратимами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *