Солодка парочка Катерина Бойко та Андрій Чиж не змогли виконати Юлькину забаганку

25 березня під час візиту Порошенка ТВО керівника національних дружин Андрій Чиж в’яло намагався провести акцію залякування президента. Налякати головнокомандуючого дітворою з ГО “С14” йому завадили численні прихильники чинного гаранта. Вони, побачивши, що кілька підлітків у “намордниках” намагаються розгорнути бруднуваті плакати, миттєво згуртувалися навколо них. Дітки, моментально “прохававши” ситуацію швиденько згорнули напіврозгорнуті плакати і “розсмокталися” у натовпі. Фінансувала цей дитсаток Юлька через посередницю — Катерину Бойко.

Пташки з компетентних структур нашептали, що Катерину Бойко і Андрія Чижа поєднує не лише сумнівне політичне заробітчанство, а й більш вологі обставини.Наших героїв гріє любов! Любов не до нещасних мідяків, які Василь Деревляний звик вділяти виконавцям, не до правої “теми” ну і звісно ж не до Юльки. Не відомо точно, чи їх зв’язок почався за часів, коли Катя і Андрій були членами ПС (“Правий Сектор”), чи вже, коли обох турнули звідти.

Чижа тоді ПС ще пресував бо Андрійцьо автівку“зкрисив”… Та менше з тим, давайте перейдемо до мотивацій героїв невдалого горе-протесту, що мав відбутися 25 березня.

Чиж хотів вислужитися перед керівництвом, а Катерина Бойко — банально відробити гроші “Батьківщини”. Катю анітрішки не бентежело те, що нещодавно брала в ОДА, читай в президента, гроші на вишколи (куди пішли ті кошти невідомо, звіт не подала). Такі персонажі, взагалі, доять всіх, хто доїться, бо з грошима у сфері громадсько-політичній завжди було не густо. А зараз взагалі заробляють тільки “деревляні” (В. Деревляний десятиліттями стабільно доїть Юльку) і універсальні “доярки” на кшталт Каті Бойко.

Щоби створити видимість відробітку Юлькиних мідяків Андрійцьо і Катя підтягнули неповнолітніх з ГО “С14”. С14 раніше позиціонувалася як неонацистська, зараз цей термін, схоже, широко не використовується. Дійсно, поняття ультраправих рухів включає і неонацизм і козаків з горілими шинами і виколупаною бруківкою, майданних бомжів у несвіжих камуфляжах і навіть “трушну” праву “ультру” типу ПС.

Отож, вирішили спокусити наші коханці кілька ультраправих бойовиків Юлькиними мідяками. Потенційним жертвам вони  пропонували постояти проти дяді президента з плакатиками за пару рублів. Оскільки лідер С14 Сергій Мазур наказав своїм не лізти в партійні акції, повнолітні С14-ті від сумнівної пропозиції мудро відмовилися. А от діти, що з них взяти — квіти життя… В ГО “Тризуб” чи приснопам’ятній УНА-УНСО колись їм би прописали, мабуть, таких буків (тілесне покарання), що мудрість прорізалася б моментально. Ну але ж зараз інші часи, інші ультраправі, купа організацій, буків вже не видають — конкуренція між ГО зробила свою справу.

Від С14 старшим по горе-акції був Король Віктор Васильович, псевдо “Страйк”. Віктор Васильович у минулому був членом ГО “Сокіл”. Кажуть вигнали Короля соколята, бо був той зовсім не мудрим, інтелектом теж не вирізнявся. Події 25 березня показують, що у цьому плані Віктору Васильовичу і зараз похвалитися нічим. І ось цей король дитсадка привів своїх немудрих підданих заробляти пару рублів, а заробити не дали. Не дали не те що відробити більш-менш повноцінно, а навіть  видимість відробітку створити. Хоча це було проблемою скоріше не для нього, а для Каті Бойко, яка мала прозвітувати перед Василем Деревляним про те, куди поділа Юлькині піастри. І Андрійка Чижа, бо вони ж типу разом, мабуть і бюджет спільний…

Будемо сподіватися, що Деревляний задовільнився кількома кадрами, знятими Бойко на смарт — з неповнолітніми і Королем, які намагаються розгорнути сумнівної якості плакати. А потім швиденько згортають плакати.

Що це було? Бліц-криг? Флеш-моб? Моментальний протест?

Ні. Просто діти доять Юльку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *