Псевдокерівники атошних організацій використовують неповнолітніх на користь партії Юлії Володимирівни

Що спільного між тернопільським штабом Юлії Тимошенко і Василем Деревляним в його особі, ГС «Об’єднання учасників АТО Тернопілля» Катериною Бойко та купкою неповнолітніх? Візит Петра Порошенка у Тернопіль показав, що ці, на перший погляд, різні інгредієнти можуть поєднатися у смердючу солянку на грошах «Леді Ю».

А тепер про все за порядком. Для перемоги на виборах Президента всі методи хороші і допустимі, особливо якщо це фінішна пряма виборчих перегонів. Саме так вважають у «Батьківщині» і не шкодують грошей на чорний піар проти чинного Президента. Разом з тим, щоб не втряскатися у черговий скандал (після викриття мережі для скупки голосів виборців),  Василь Тимофійович, вочевидь за порадами  колишніх сбушників і ментів, які зараз працюють на штаб Юлі Володимирівни, вирішив все зробити чужими руками. На допомогу Деревляному прийшла одіозна «волонтерка» Катерина Бойко. За отримані від Тимофійовича гроші, Бойко, незважаючи на те, що нацкорпус відмовився, взялася організовувати провокації під час виступу Гаранта на Театральній площі. Колишні побратими Каті Бойко, відмічали її любов до грошей, особливо до чужих і «халявних», за що її і викинули з лав Правого сектору.

 

Організовуючи провокації проти Глави держави, Катруся, яка є заступником та одночасно бухгалтером громадської спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопілля», не соромиться брати  гроші і з рук представників президентської партії на Тернопільщині.

ГС «Об’єднання учасників АТО Тернопілля» в центрі — Катерина Бойко
в центрі фото — Катерина Бойко

Гроші не пахнуть, і  Катя це добре знає… От тільки на шляху до чергового заробітку у нашої героїні виникли непередбачені труднощі. Актив громадської спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопілля» з ідеологічних міркувань відмовився брати участь у шабаші проти Гаранта. Щоб відпрацьовувати аванс від Деревляного, Бойко вирішила залучити до своєї авантюри купку дітей. Мовляв: «хлопці ви, ще неповнолітні і вам нічого не буде. Тай заробите по пару копійок!». Старанно вимальовані Катею та її спільником плакати, діти таки принесли на Театральний майдан. Спробували розгорнути, поки прихильники Петра Олексійовича, які прийшли на зустріч і з ним, не попросили їх згорнути.  Катруся стояла весь час поруч, знімаючи на мобільний телефон відеозвіт для Василя  Тимофійовича, який через декілька хвилин з’явився у стрічці лайно-сайту «Батьківщини» «Політерно». Знімала  і щиро хіхікала…. Мріяла про новий мобільний телефон, сумочку чи кросівки, які придбає за халявні гроші «Батьківщини». Пишалася тим, яка ж вона кмітлива і хитра, бо лишилася за кадром цієї картини, як її режисер. Ба тільки, що провокація з тріском провалилася. Деревляному  замало 5 секунд відео, щоб прозвітувати перед політтехнологами «Батьківщини» про витрачені кошти.

А для Катерини шлях до участі у справжньому волонтерському русі, громадському чи політичному житті закритий назавжди. Так і має бути з людьми, які продаються за гроші і спекулюють національними ідеями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *