Не поважаєш себе, то хоч поважай своїх побратимів!

На Тернопільщині діють понад 10 громадських організацій учасників АТО. Часто учасники АТО є членами кількох таких організацій. З наближенням президентських виборів кандидати намагаються залучитися підтримкою «атошних» громадських об’єднань, як це було, наприклад, під час приїзду на Тернопільщину Юлії Тимошенко. Звичайно, це їхнє право підтримувати того чи іншого кандидата. І вони його найбільше заслужили захищаючи нашу країну і нас з вами. Тому, на перший погляд, дуже здивувала позиція голови Громадської спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопілля» Дмитра Харчука, який в соціальній мережі  написав: «…Я забороняю використовувати у агітаційних цілях, за будь-якого кандидата, обласну Спілку та районні організації воїнів АТО, які входять в Спілку».

Тут варто уточнити, що мова йде про приїзд на Тернопільщину Президента України і можливу зустріч з учасниками АТО. Чомусь Дмитро вирішив, що хтось учасників АТО буде «звозити для картинки в Тернопіль». Як на мене це вже не повага з його сторони до своїх побратимів. Чи він вважає, що серед учасників АТО немає симпатиків чинного Президента, який доклав чимало зусиль для розбудови української армії.

На перший погляд виглядає дивною позиція очільника «Об’єднання учасників АТО Тернопілля», який часто підкреслює, що він аполітичний. Але ми все ж таки поцікавилися у наших колег з Лановеччини щодо діяльності Дмитра Харчука. І тут почули найцікавіше. Виявляється, Дмитро – керівник відділу безпеки штабу Юлії Тимошенко у Лановецькому районі!?.. Причому, працює там не безкоштовно, до речі, люди вже знають хто і як фінансує штаби ЮВТ. Ось тепер зрозуміло, звідки ноги ростуть. Нагадаємо, що нещодавно на Тернопільщині правоохоронці викрили мережу платних агітаторів Юлії Тимошенко, якими керували регіоналівські та російські політтехнологи. Була й озвучена ціна перемоги кандидати від «Батьківщини» – така собі кругленька сума – 70 млн гривень.

Андрій Листопадовий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *