У Тернопільській області люди звертаються у правоохоронні органи зі скаргами на виборчий штаб Юлії Тимошенко

У Тернопільській області продовжують вирувати пристрасті навколо людей, прізвище яких, як агітаторів та прихильників кандидата в президенти Юлії Тимошенко були опубліковані на інтернет-сайтах. Нагадаємо, що нещодавно на Тернопільщині викрили масштабну підпільну мережу, яку розробила ВО «Батьківщина» для підкупу виборців. 70 млн. гривень – такою була ціна перемоги кандидата від політичної партії  «Батьківщина» Юлії Тимошенко у нашій області. Сума, на перший погляд, захмарна, однак, якщо розділити поміж виборців, які б мали проголосувати на її користь, то, навпаки, просто мізерна – 500 грн. (формула розрахунку наступна: 70 млн. розділити на 1182 (кількість дільниць) х 10 агітаторів х 10 прихильників.  Саме за такі копійки люди готові були обрати майбутнє своє та своїх дітей. Як наслідок, люди залишились без обіцяних 500 грн., а списки учасників  мережі опрацьовують правоохоронні органи для вручення повісток.

Пригадався випадок понад 100-річної давнини, що саме на цих наших теренах програв вибори до австрійського парламенту Іван Франко – якраз через селян, які продалися за ковбасу і горілку.

Як стало відомо з надійних джерел, на адресу правоохоронців Тернопільщини уже надійшло десятки заяв від жителів сіл області, які стверджують, що ніколи не були агітаторами чи прихильниками та коштів не отримували, вони просять з’ясувати, як їхні прізвища опинилися в мережі платних агітаторів Юлії Тимошенко, адже на це не погоджувалися і взагалі до них ніхто з такими пропозиціями не звертався.

Люди, прізвища яких були опубліковані у мережах Інтернет, вимагають у правоохоронних органів провести розслідування щодо подання їх у списках проплачених агітаторів без їхньої згоди.

Нагадаємо, що згідно з діючим законодавством, виборцю за продаж голосу загрожує до 2 років ув’язнення, а організатору підкупу чи кандидату – до 3 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *