У Тернополі відомо, чому деякі виборці дуже нервуються (фоторепортаж)

Нервозність відвідувачів спостерігається у відділенні ведення державного реєстру виборців, що в Тернополі.

Кілька десятків осіб стоять у фойє Тернопільської міськради, де розташоване відділення ведення державного реєстру виборців.

– Прийшла сюди зранку, бо сталося так, що у день голосування мене у Тернополі не буде, мушу їхати до сина в Бережани, то хотіла уточнити, як це все правильно оформити, щоб я могла проголосувати. А тут такі черги. Люди нервуються, шум… Хоча бачу, дівчата намагаються все пояснити, он роздають бланки для заяв, але людей багацько, не встигають всі швидко допомогти, – каже мешканка обласного центру, пенсіонерка Марія Харчишин.

– З початку роботи нашого відділу сюди звернулося вже понад 800 осіб за різними консультаціями, довідками, роз’ясненнями. Більшість пишуть заяви на тимчасову зміну місця голосування у день виборів. Зафіксували понад 200 фактів зміни місця проживання виборців. Є й такі, які просто не знайшли себе у списках виборців. Таких осіб понад 300, – розповів головний спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Тернопільської міської ради Руслан Оленин.

За його словами, зараз у відділі працює 4 спеціалісти, які обслуговують громадян. Працюють тут з 8 до 18 години, але потік людей – постійний. В середньому, у черзі стоїть кілька десятків тернополян, щоб з’ясувати ті питання, які їх цікавлять.

Саме ж відділення держреєстру виборців розташоване у будівлі міськради, проте ні вказівників, ні відповідної вивіски про це нема.

Але, не зважаючи на таку обставину, люди все ж таки знаходять це відділення у Тернополі, аби вчасно позбутися своїх передвиборчих клопотів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *