Управління юстиції передало поліцейським інформаційні матеріали для виборців

Ця соціальна реклама, каже начальник Головного територіального управління юстиції області Едуар Кольцов, виготовлена спільно з міністерством соцполітики, юстиції, центром з надання безоплатної правової допомоги, нацполіції, ЦВК та американської компанії USAID.

Отримані поліцейськими плакати та брошури допоможуть виборцям дізнатися, як протидіяти порушенням на виборах, підвищать рівень обізнаності щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту.

В рамках правопросвітницької кампанії “Я маю право голосу” виборці можуть дізнатися, як, де і які документи необхідні, аби проголосувати за кордоном. Окрім основних повчальних стендів управління юстиції виготовило і рекламні брошури в яких йдеться про види порушень під час виборів, а також про відповідальність за вчинення такого виду злочину.

– Виборці повинні знати, що за порушення виборчого законодавства існує кримінальна відповідальність, – розповідає Едуард Кольцов.- Якщо ви бачите будь-яке порушення, то потрібно одразу повідомляти або голові виборчої комісії, або представникам поліції чи письмовою заявою в суд.
Усю соціальну рекламу, яку передали представники юстиції, розмістять на інформаційних стендах в відділах та відділеннях поліції Тернопільської області.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *