На Тернопільщині почастішали випадки використання «Нового курсу Тимошенко» за його прямим призначенням

Такого висновку можна дійти із опублікованих у соціальних мережах фото із глянцевою агітаційною продукцією Юлі Владіміровни у сміттєвих баках. Яка ж насправді природа цього явища? Або штаб ЮВ «наймив» недобросовісних «мерчендайзерів» або маємо справу з прозрінням«агітаторів» ВО «Батьківщина», які упродовж двох тижнів дають свідчення правоохоронцям про організацію масового підкупу виборців.

Рекламні проспекти «Нового курсу» виявлені у сміттєвих бакахчи не усіх райцентрах області. Географія і періодичність перетворення цього за змістом сміття у сміття «за фактом» дивним чином збігається із проведенням слідчих дій щодо підкупу виборців.

 

Коли до людей повертається здоровий глузд і можливість тверезо оцінити посібник із популізму, який Юля Володимирівна називає «Новим курсом», то це безперечно позитив і надія на майбутнє для нашої багатостраждальної держави. Але Тернопільщина і так має великі проблеми  із утилізацією твердих побутових відходів. Люди, ми прагнемо йти в Європу, тож будьте європейцями! Здавайте агітки Батьківщини на макулатуру, або приносьте їх під офіси Батьківщини. Збережемо природу разом!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *