Голова ТОДА підписав меморандум про співпрацю з Українсько-Арабською Діловою Радою

Основний акцент обидві сторони робитимуть на агропромисловий комплекс.

Меморандум про співпрацю підписали голова Тернопільської ОДА Степан Барна та президент Українсько-Арабської Ділової Ради Шейх Емад Абу Алруб. Як повідомили УНІАН у прес-службі облдержадміністрації, цей крок дозволить розвивати співробітництво за різними напрямки від сільського господарства до розвитку інфраструктури. Хоча й основний акцент обидві сторони роблять на агропромисловий комплекс.

Головні партери Тернопільської області – Саудівська Аравія, Єгипет, Катар, Іран, Ліван. Область серйозно нарощує експортні потужності. Зокрема, мороженої яловичини і телятини (халяль), олійних та зернових культур. Про те, що в України є потенціал у багатьох сферах, зазначив й президент ГО «Українсько-Арабська Ділова Рада» Шейх Емад Абу Алруб. Фото прес-служби ТОДА «Ми зробимо усе можливе для того, щоб рекламувати Україну серед інших країн світу і щоб інвестори приїжджали сюди.

Саудівська Аравія вибрала для себе три країни, де може інвестувати у сільське господарство. Одна з них – Україна. Тому ми також шукаємо можливості для співпраці і зацікавлені у реалізації спільних проектів», – підкреслив він.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/ternopil/10479678-golova-toda-pidpisav-memorandum-pro-spivpracyu-z-ukrajinsko-arabskoyu-dilovoyu-radoyu-foto.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *