Стали відомі імена членів «виборчої піраміди» Тимошенко та жителів Тернопільщини, що продали свій голос

Розсекречено схему підкупу виборців Тернопільської області штабом кандидата у Президенти Юлії Тимошенко. Про так звану “виборчу піраміду” під час брифінгу розповів народний депутат Тарас Юрик.

На функціонування технологічної групи у Тернопільській області пішло 70 мільйонів гривень, зазначив нардеп. Він уточнив, що кошти чітко розподілили залежно від того, хто й яку роботу мав виконувати. Так, секторальним належало по 700 грн. за одного представника в дільничній комісії, представникам дільничних комісій — 1,5 тис. грн., 2 тис. грн. чи 3 тис. грн залежно від величини дільниці. Десятники мали отримати по 500 грн. щомісяця.

Сьогодні нам стали відомі імена усіх членів «піраміди», що безпосередньо працювали з виборцями. Також ми отримали списки тих людей, які продали свій голос Тимошенко.

Щоб не бути пустослівними, оприлюднюємо список так званих «десятників» Підволочиського району, завданням яких було відповідати за конкретних 10 виборців: слідкувати, щоб вони прийшли на дільниці і проголосували за потрібного кандидата. Крім цього, подаємо заповнені ними анкети з прізвищами осіб, які продали свій голос.

Через великий об’єм даних, списки осіб, які (за даними вилучених документів) погодились продати свій голос, будемо оприлюднювати по кожному населеному пункті окремо.

“Десятники” Підволочиського району:

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *