У Байковецькій ОТГ готуються до грандіозного відкриття

 

5 березня у Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП) – компаніями NIRAS Sweden AB та SKL International.

Відповідно до цих документів, протягом дев’яти місяців у громадах буде створено чи модернізовано 122 ЦНАПи. Таким чином більше двох мільйонів мешканців України, які об’єдналися в громади, отримають доступ до якісних адміністративних послуг.

Участь у заході та церемонії підписання Угоди про партнерство взяли також і представники нашої громади. Це перший заступник сільського голови Микола Дума та головний спеціаліст відділу державної реєстрації Інна Скакун.

Нагадаємо, що в Байковецькій громаді вже багато зроблено для того, щоб відкрити Центр надання адміністративних послуг: виділено і відремонтовано приміщення, отримано і встановлено меблі, а на початку березня завдяки Проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який реалізується Міністерством соціальної політики України за сприяння Світового банку, ввезено комп’ютерне обладнання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *