Що почнуть робити в тернопільському аеропорту в 2019-му

Міністр інфраструктури Володимир Омелян 3 березня під час візиту у Тернопіль побував в аеропорту, де якраз проходили автозмагання.  Організаторам заходу високопосадовець сказав, що на розвиток автоспорту в них є ще два роки. Бо потім почнуть будівництво аеропорту.  Що там планують робити, журналістці “20 хвилин” пояснив нардеп Роман Заставний, який був із міністром.

Автозмагання на території тернопільського аеропорту проводили в неділю, 3 березня. Проте, як кажуть організатори, їх могли відмінити через приїзд міністра інфраструктури Володимира Омеляна. – Ввечері в суботу, 2 березня ми дізналися, що аеропорт нам не дають, – каже керівник автоклубу Race Club Ternopil Олександр Шейбсак. – Коли передзвонили директору аеропорту, він це підтвердив і сказав, що приїжджає міністр інфраструктури.

Тоді ми особисто вийшли на пана Омеляна, він не знав, що через нього скасовують змагання. І сказав, що дав вказівку голові ОДА, щоб нічого не відміняли. Високопосадовець побував на території аеропорту під час змагань 3 березня. Пан Омелян був із нардепом Романом Заставним.  – Сказав, щоб ми розвивали цей спорт, але лише протягом двох наступних років, бо вони почнуть будівництво аеропорту, – додає Олександр.

Зв’язатися із міністром журналістці “20 хвилин” не вдалося, але плани на будівництво аеропорту прокоментував Роман Заставний.  – Мені складно сказати, що міністр мав на увазі, – каже пан Заставний. – Але я знаю, що зараз розробляється стратегія розвитку і будівництво, теоретично, мали б розпочати не через два роки, а вже. Думаю, що міністр говорив про те, що саме на тій території планується будівництво нового аеровокзалу. Сучасного, європейського. Бо той, що є, має маленьку пропускну спроможність і він не годиться. Але це буде не перший етап будівництва.

Першочергово у 2019-ому році, за словами нардепа, планують встановити нову огорожу, освітлення та, якщо вдасться, реконструювати частину смуги, щоб літаки могли сідати.  Ще у листопаді 2018-ого Тернопільська облрада затвердила концепцію розвитку аеропорту “Тернопіль” до 2030 року, яка передбачає будівництво вантажного митного терміналу. Його орієнтовна вартість – 308 млн грн. Для будівництва відведуть площу 13,5 га. Вантажний термінал можуть побудувати вже за 6-7 років.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *