У міській раді пояснили, хто в Тернополі отримає надбавку до зарплатні

Педагогічні працівники Тернополя, які отримують заробітну плату за рахунок державної освітньої субвенції, отримують надбавку за престижність  у роботі  у розмірі 10% до посадового окладу. А педагоги перших класів, які працюють за стандартом  Нової української школи, –  20%. Також у  повному обсязі виплачуються всі інші види надбавок та доплат.

Про це інформує прес-служба міської ради Тернополя. Розмір надбавки за престижність у роботі встановлюється керівником закладу у межах фонду оплати праці, що регулюється Постановою Кабінету міністрів України “Про внесення змін до п.1 постанови КМУ від 23.03.2011 року № 373 “Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів””.

До слова, на 2019 рік для виплати заробітної плати педагогічним працівникам  закладів освіти Тернополя, які мають фінансуватися за рахунок коштів державної освітньої субвенції, затверджено видатки у розмірі 338, 4 млн. грн.  Фактична потреба по заробітній платі,  включаючи виплату  надбавки  за престижність, становить 368,4 млн. грн.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *