Тимошенко пояснила, звідки мільйони у фейк-донорів Батьківщини

Тимошенко заявила: внески “публічні і під контролем Нацагентства з питань запобігання корупції”, яке “може перевірити кожну нашу копійку”.
Про це повідомляє liga.net.

Різні бізнесмени, які нібито “побоюються репресій влади”, нібито змушені переводити гроші на рахунки Батьківщина через підставних людей. Таким чином в ефірі програми “Право на владу” на каналі 1+1 лідер цієї політичної сили — Юлія Тимошенко пояснила вчорашній сюжет проекту “Наші гроші”, в якому мова йде про легалізацію партією підозрілих мільйонів гривень.

Питання про те, як так вийшло, що касири, домогосподарки, пенсіонери і безробітні зараховують на передвиборну кампанію Тимошенко сотні тисяч і мільйони гривень, поставив у студії журналіст Денис Бігус.

Кандидат в президенти відповіла, що вони “розібралися з цими фактами і з’ясували”, що симпатизуючі Батьківщині підприємці середнього класу нібито не можуть перерахувати партії гроші безпосередньо, “тому що миттєво відкриваються кримінальні справи” проти них.

“У них забирають все, і це терор, який йде по країні. Тому вони знаходять своїх родичів, які не під ударом, і намагаються через них зробити внески, які сьогодні допомагають нашій партії”, — заявляє політик.

Тимошенко запевнила, що з озвучених фактів підставного донорства у партії нібито є висновок НАПК, де “чітко визначено, що порушень немає”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *