Тернопільська область продовжує співпрацювати із Програмою DOBRE

Свідченням цього стало підписання  меморандуму між Тернопільською обласною радою, обласною державною адміністрацією та Програмою USAID DOBRE сьогодні, 27 лютого, у Скалаті. До урочистостей з нагоди цієї події долучились голови ОТГ Тернопільщини, що вже співпрацюють з цим закордонним партнером.

«Реалізація програми DOBRE в Тернопільській області у співпраці з 18 об’єднаними територіальними громадами протягом останніх років продемонструвала зацікавленість більшості громад та місцевої влади у співпраці з програмою, використанні запропонованих підходів до мобілізації об’єднаних громад, забезпеченні співфінансування та впровадженні місцевих ініціатив.

Слід зазначити, що цілі програми DOBRE співпадають із тими основними завданнями, які визначила для себе обласна рада в ході проведення реформи децентралізації», – зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.

З початку дії програми в області вже реалізовано 21 проект, 44 проекти знаходяться в процесі реалізації. Загальна сума бюджету проектів становить 61,2 млн.грн., внесок програми DOBRE –  32,3 млн.грн.

Відповідно до Меморандуму Сторони підтвердилиготовність співпрацювати у вирішенні питань щодо впровадження програми, що дозволить підвищити рівень обізнаності органів місцевого самоврядування об’єднаних громад області щодо можливостей місцевого розвитку і допомогти об’єднаним територіальним громадам на шляху до їх процвітання та створення більш сприятливих умов для розвитку, які в той же час, будуть виступати як заохочувальний приклад для інших громад, що прагнуть об’єднання.

Важливою сферою співробітництва стане також і розвиток більш ефективних процесів в бюджетуванні та управління фінансами, щоб побудувати довірливі відносини з громадянами і зміцнити місцеве самоврядування, демократію та стабільність.

У рамках підписання меморандуму сьогодні також відбулось вручення директором Програми DOBRE Беррі Рідом автомобіля для вивозу твердих паливних відходів представникам Скалатської ОТГ.

Нагадаємо, що програма DOBRE працює у двох основних напрямках: підтримка доброї практики місцевого самоврядування в ОТГ та допомога громадянам в конструктивній  взаємодії з органами врядування.

1234

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *