Тернопільські депутати зібралися на сесію: що вирішили?

Першу у 2019 році сесію Тернопільської міської ради провели сьогодні. Серед основних рішень, зміни до бюджету на 2019 рік. Гроші додатково виділили, зокрема, на інсулін, ремонт однієї з найстаріших у Тернополі церкви, продовження будівництва Водної арени, а також на нові вольєри для центру перетримки у Дичкові. Встигли розглянути й інші питання. про це передає Тернопіль1.

Традиційно із доповнення порядку денного почалася сесія Тернопільської міської ради. Додали майже півсотні проектів, забрали шість. Далі депутатські звернення. Відтак перейшли до розгляду порядку денного. Спершу доповіли про виконання у 2018 році Програми економічного і соціального розвитку Тернополя. Зокрема, за минулий рік у місті збільшилась кількість жителів, а також зареєстрували майже півтисячі нових підприємців.

“Збільшилась кількість платників єдиного соціального внеску і станом на 1 січня склало 73 тисячі особи, що на 3,5 тис. більше. Всього за 2018 до центру зайнятості звернулися 2 тисячі осіб, інформували про наявність 15 тисяч вільних робочих місць”, доповіла начальник управління економіки, промисловості та праці ТМР Тетяна Корчак.

Говорили також про виконання міського бюджету у 2018 році, і про внесення змін до рішення міської ради Про бюджет громади на 2019.

“Вносяться зміни у видаткову частину бюджету на загальну суму 96 млн грн. У тому числі збільшується видаткова частина на 50 млн. Зміни проводяться за рахунок розподілу вільних залишків коштів від загального фонду міського бюджету у загальній сумі 35 млн 475,5 тис.”, розповіла заступник міського голови Тернополя з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторія Остапчук.

Міський голова Тернополя Сергій Надал наголосив, що кошти були спрямовані на наступні цілі: сфера освіти, понад 7 млн грн на зарплату освітянам, понад 700 тисяч на енергоносії. “Управління охорони здоров’я додатково отримало 6 млн 280 тис. Ці гроші підуть на заробітну плату і на придбання інсуліну, медикаментів”, розповів Сергій Надал.

Також депутати погодили купівлю ще 100 комунальних автобусів. Щоправда, гроші на це шукатимуть не у міському бюджеті, а з інших джерел фінансування. Адже для цього, за підрахунками фахівців комунального підприємства “Тернопільелектротранс”, знадобиться від 150 до 190 мільйонів гривень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *