Названо прізвища депутатів, які планували “купити” вибори Президента України — це Руслан Богдан та Валерій Дубіль з ВО “Батьківщина”

СБУ викрила “виборчу піраміду”, яка працювала у багатьох регіонах України, зокрема на Тернопільщині, і створювалася для забезпечення перемоги на виборах конкретному кандидату. Керувалася вона двома народними депутатами, імена яких спочатку не розголошувалися:

“Створена організація має свою ієрархію і розподіл обов’язків. Вона складається з керівника, яким є один з народних депутатів України (сьогодні його не називаємо свідомо, щоб не прив’язувати його до жодної з політичних сил), троє координаторів відповідальних за різні частини держави, підпорядкованих їм координаторів в регіонах (відповідають за дві області) і підпорядкованої їм низової ланки польовиків”, — Про це розповів заступник голови СБУ Віктор Кононенко під час брифінгу, який транслював український телеканал “Прямий”.

 

Сьогодні “Прямому” стало відомо із власних джерел, що організаторами зриву президентських виборів є депутати від “Батьківщини” Валерій Дубіль та Руслан Богдан.

З документів, які було вилучено під час слідчих дій, випливає, що підкуп виборців здійснювали нелегальними коштами. Це є явною ознакою наміру незаконного втручання у вибори та підкупу виборців і агітаторів. Ось деякі з вилучених матеріалів:

 

Скільки саме “політтехнологів” працювало на Тернопільщині наразі невідомо, однак, судячи з масштабу проведених у нас обшуків і підвищеної уваги ВО “Батьківщина” до Тернопільської області, таки чимало.

Нагадаю, що Валерій Дубіль був помічений нашим ресурсом у Почаївській Лаврі з таємним дорученням від Юлії Тимошенко, після чого там почалася дуже сумнівна агітація.

Також нещодавно тернополянином було заявлено про спробу його підкупу на користь кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *