Візит Олександра Соловйова на Тернопільщину як ілюстрація внутрішньопартійної корупції

Сьогодні Тернопільську область у напівпублічному форматі відвідав кандидат у президенти від проросійської “Розумної сили” — Олександр Соловйов. З чотирьох запланованих місць йому вдалося відвідати лише два — Почаївську Лавру та Збаразький замок. ТОВ “Агро-млин” у Скалаті та голова громади Нове Село у Підволочиському районі відмовилися приймати відверто проросійського кандидата.

Примітно, що осередком “Розумної сили” в області керують Надія та Валентин Хоптяни. Це прізвище тісно асоціюється з Тернопільщиною часів Януковича.

Для створення видимості роботи вчора вночі поспіхом клеїли бігборди з Соловйовим. Причому борди поклеїли лише по маршруту його руху в області, а списали на них декілька сотень тисяч гривень.

Через те, що попри «значні зусилля» Хоптянів Соловйова не прийняли на половині запланованих об`єктів, всі агітаційні заходи були зведені до п’янок у різних розважальних закладах. Кажуть, саме Валентин Хоптян започаткував колись традицію “агітаційних п’янок” на Тернопільщині. Гостю навіть не показали партійний офіс, оскільки окрім слою пилюки там нічого немає, а гроші ж то “витрачені” на техніку, меблі, заробітню плату секретарю.

Глянувши на цей цирк, можна наочно побачити, що об’єднує режими Януковича, Путіна та їх прихвостнів — наскрізьна корупція, яка пронизує системи управління з самих низів до верхівок і цементує круговою порукою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *