Тернопільський аферист Микола Гута вийшов «сухим з води»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження проти колишнього керівника агрохолдингу “Мрія” Миколи Гути, підозрюваного в шахрайстві, повідомило видання “Слово і діло”.
За даними видання, провадження у справі М.Гути було закрито 29 грудня 2018 року в зв’язку з відсутністю в діянні екс-керівника “Мрії” складу кримінального злочину. Матеріали цієї справи із САП до Національного антикорупційного бюро України не надходили.

Екс-власник агрохолдингу “Мрія” Микола Гута, переховувався за кордом останні чотири роки, обравши для проживання спокійну та заможну Швейцарію. Очолюваний ним агрохолдинг “Мрія” зумів вийти на міжнародні ринки, залучивши гроші на Франкфуртській біржі. Загалом, компанія накопичила кредитів на суму понад 1 мільярд доларів, паралельно займаючись шахрайством, подаючи фейкову звітність та виводячи кошти на офшорні рахунки. Апофеозом цього подвійного життя стала придбання родиною Гути найдорожчої вілли в Німеччині на гірськолижному курорті Гарміш-Партенкірхен. А наприкінці минулого року Миколу Гуту екстрадували на Україну.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *