Руслан Кошулинський побував у Почаєві та поспілкувався із місцевими виборцями (ФОТО)

   Кандидат на посаду Президента України від об’єднаних сил націоналістів Руслан Кошулинський сьогодні 14 лютого спілкувався із виборцями на Тернопіллі.

Свій візит він розпочав із покладання квітів разом із побратимами-свободівцями до пам’ятника та могили Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса у селі Дунаїв.

  Згодом кандидат на посаду Президента відправився у Почаїв, де не оминув історико-художній музей, адже хто не цікавиться минулим – не має майбутнього. У ході пізнавальної екскурсії можна було дізнатися про старовинну історію Лаври, багатогранне художнє життя Почаєва, дослідити старовинні експонати та незвичайну виставку “Людина і космос”.

   На зустріч із Русланом Кошулинським зібрався увесь медичний персонал місцевого лікувального закладу. Перш за все трудовий колектив цікавився позицією націоналіста щодо медичної реформи. Поряд із цією недосконалою системою, ще було багато тем, які необхідно було обговорити та пояснити, тому розмова йшла й про заробітчанство, монополії, офшори, підкупність телеканалів, про маніпулювання громадською думкою, панування олігархів, а також про недосконалу адміністративну реформу.

   “У ключових питаннях Україна постійно залежить від чиєїсь волі: від московської газової голки; від мінських торгів, від траншів МВФ тощо. Як бачимо, Україна спутана по руках і ногах. І розривати ці пута — справа націоналістів. Бо панівна псевдоеліта цього ніколи не робила і не збирається робити. І сьогодні вже не тільки москаль на Україну зуби скалить. Вже й інші сусіди норовлять вказувати, як нам жити. І паспорти свої тут масово роздають. А наша ж влада керується власною волею хіба у власному бізнесі — тут вони горло хоч кому ладні гризти. Але тільки не за державну справу — тут вони геть беззубі й усілякому стрічному поклони б’ють.  Як бачимо, і в справі соборності Україні залишається покладатися хіба на націоналістів. Україна без холопа і без пана. Сучасною мовою — без бідності і без олігархії,” — наголосив націоналіст Руслан Кошулинський.

 

Джерело 1

Джерело 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *