Новий курс баби Юлі на Тернопільщині

Юля Тимошенко вдруге за короткий термін намагалась здивувати мешканців області старим «новим курсом» та переконати у своїй неповторності, чесності та некорумпованості у разі зайняття поста Президента. Як не старалась Тернопільська Дерев’яна команда створити масовку перед сценою, людей заманювати на загальну мессу стає все важче. Не допомогли ані безплатні рейси з найближчих сіл і райцентрів,

, ані обіцянки майбутніх посад у владних кабінетах від Василя Тимофійовича…

Козова…..

Збараж…

Виборці на відміну від нафталінових політиків, стали розумнішими, розсудливішими. Уже не ведуться на дешевий популізм від людини, яка обіцяє економічне диво, не пам’ятаючи ні дати, ні вартості оренди своєї квартири (до речі, зареєстрованої на двоюрідну сестру Ю.Тимошенко), ні вартості годинника свого чоловіка марки Vacheron Constantin (на офіційному сайті найдешевша ціна 27 тис.Є http://www.vacheron-constantin/ ), чи вартості власних коштовностей марки Mikimoto, вартістю понад 5 тис.Є. (декларація – file:///C:/Users/wrk/Downloads/tymoshenko-0225-7.pdf.

Хоча була цього разу й інновація – кочівний загін АТО-шників на бричці із Черкаською реєстрацією (СА7001АМ). Як повідомляють користувачі соцмереж, з місцевих воїнів погодились «прийняти присягу героїні «нового курсу» названий керівник ГО «Об’єднання учаників АТО Тернопілля» Дмитро Харчук. Після сьогоднішнього поклоніння людині, яка відмовляла протидіяти агресору, побратими, очікують від Дмитра відповідей на просте питання – за скільки і заради чого?

Дорогою до Франківська лідер обіцяла відвідати село Заздрість і напевно щось і комусь вручити…. Однак заради чого виконувати обіцянки перед простими виборцями, якщо після злету на владний олімп і так ніхто не посміє запитати…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *