На Тернопільщині мер за незручне питання обізвав жінку нецензурною лайкою

У Тернополі ”оздоровлюють” мешканців міста торфом. У Гусятині хочуть ”оздоровлювати” сонячними електростанціями. Про це повідомляє депутат Гусятинської ОТГ Іван Космина.

За його словами, депутатам Гусятинської селищної ради ОТГ підсовують проголосувати за виділення 20 гектарів землі по вул. Січинського, де знаходиться смітник, нібито під сонячні електростанції. Ніби все добре, але ніхто з депутатів не бачив інвестора і не чув його позиції.  Ніхто з селищної ради не наводить успішних прикладів реалізованих проектів по рекультивації сміттєзвалища даним підрядником, а на прохання навести приклади рекультивації начальник земельного відділу Гусятинської селищної ради у ФБ заявив: ”задайте це питання інвестору, я не маю ні часу ні бажання по ваших забаганках проводити моніторинг чиєїсь діяльності і шось там шукати’, – каже депутат.

Коли депутат Врублевська Л.Є. запитала в мера Гусятина чи правда, що 20 гектарів землі хочуть віддати інвестору, якого ніхто не бачив з депутатів і не знають про його діяльність почула у відповідь: ТАК! Отримала шквал крику з словами “КУ..ВА, ТИ МЕНЕ ВЖЕ ЗА..БАЛА! Не знаю, можливо для когось це достатня кількість аргументів, щоб підтримати це питання, але не для мене. Я за це не голосуватиму.
Будьте уважними гусятинці, щоб ви потім не влаштовували такі ж акції протесту, як це сьогодні роблять тернополяни.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *