«Я не хочу й не буду агітувати»: Зеленський із «Кварталом 95» виступив у Тернополі

У Тернополі виступив «Квартал 95». Жартівники подарували тернополянам одразу два концерти. Один із них благодійний. Гостями цього вечора стали бійці, які приїхали зі Сходу, учасники війни в Афганістані, вихованці дитбудинків, люди з особливими потребами, чорнобильці та студенти. 

«Кварталівці» стверджують, що таку традицію започаткували вже дуже давно.

– Соціальний тур у нас триває впродовж багатьох років. На нашу адресу приходить безліч заявок. Це заявки від учителів, воїнів АТО, чорнобильців тощо. У різних містах – це різні люди, усі з малозабезпечених верств. І треба їм віддячити за все те, що вони зробили кожен у своїй професії. А от ввечері у нас уже комерційний концерт, – розповідає Володимир Зеленський.

Зі сцени лунали «кварталівські» жарти, пісні та пародії на телепередачі. Протягом двох годин улюблені артисти дарували публіці позитивні емоції, жартували та мотивували цікавими сценками i композиціями. Варто зауважити: на початку концерту Володимир Зеленський заявив, що захід жодним чином не є передвиборчою агітацією.

— Я не хочу й не буду агітувати. Я розумію політику по-іншому. Політика – це власний вибір кожної людини. Я хочу, аби українці під час голосування керувалися своїми відчуттями й розумом. Не слухайте ТБ та інтернет, дослухайтеся тільки до себе. Важливо прийти і проголосувати, адже погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори, – пояснив Володимир Зеленський.

Приємною несподіванкою для «кварталівців» було вітання від учасників АТО з Тернопільщини. Подарувавши букет квітів Олені Кравець, а з чоловіками привітавшись за руку, троє учасників АТО подякували від імені побратимів за допомогу, яку їм передавали і передають артисти на передову. Зауважимо, всеукраїнський тур, у рамках якого «Квартал 95» відвідав Тернопіль, стартував ще в грудні минулого року, коли про президентські амбіції Зеленського ще й мови не було. Тоді «кварталівці» провели 22 концерти, зокрема у Дніпрі, Полтаві, Херсоні, Миколаєві та Києві. Нині триває друга частина гастролей із соціальними концертами: у Житомирі, Львові та в Ужгороді «Квартал 95» вже побував, далі — Івано-Франківськ, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Вінниця. Третя частина туру стартує в березні.

Нагадаємо, у січні поточного року актор Володимир Зеленський очолив рейтинги президентських перегонів, випередивши своїх переслідувачів Юлію Тимошенко й Петра Порошенка. Феномен того, що «професійні» політики почали програвати акторові, політологи якраз і пояснюють відсутністю агітації з боку останнього. Зеленський намагається зблизитися з українцями через розуміння їхніх найболючіших проблем та спільну роботу. Так кандидат у президенти набирає власну команду в інтернеті й пише передвиборну програму разом зі співгромадянами в соціальних мережах. До її обговорення наразі долучилося вже півмільйона українців.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *