Юлія Тимошенко сьогодні ощасливила своїм шоу Тернопільщину

Свій візит лідер партії ВО “Батьківщина” розпочала із смт Козова Тернопільської області. Центральна площа Козови  пережила захід, на якому, за підрахунками присутніх журналістів, зібралося понад 2 тисячі людей різного віку.

Ізюминкою-сюрпризом для козівчан в рамках візиту Тимошенко став виступ її нібито давнього приятеля — відомого українського співака Олександра Пономарьова, який виконав свою авторську пісню “Прапор України”. Відспівавши, він запросив на сцену власне саму Юлю Володимирівну. Та  розпочала виступ об 11:26 і завершила о 12:40.

Йшлося про новий переговорний процес із Росією щодо повернення Криму та Донбасу, написання нової Конституції із посиленням ролі прем’єр-міністра.

Не обійшлося й без улюблених обіцянок-фантазій Юлії Володимирівни про напів-безкоштовний газ та величезні зарплати і пенсії. Згадуючи про “дешевий” газ, який Юлька-“газова принцеса”  організувала, перебуваючи на посту прем’єра, щоразу сприймаю її газові обіцянки як  безсоромний тролінг українців. В дусі всесвітньо відомих рядків Джорджа Оруелла:

“Війна — це мир, свобода — це рабство, незнання — сила” … “дешевий газ — на вагу золота”.

От ніби й судили пані Юлю за те що її самовільний “безпрецедентно дешевий газ” після оголошення умов газових угод виявився чи не найдорожчим на планеті. Причому до несанкціонованих Юлькиних оборудок газ Україна роками  закуповувала по мінімальних цінах — Європі такі тоді і не снилися. І здоров’я на зоні через той газ “дешевий” ледь не залишила, а все їй мало, обіцяє знову вдвічі дешевший! Такий от незламний борець з газом — не заспокоїться, мабуть, поки газ не зробить настільки “дешевим”, що олігархи повикидають газові котли і почнуть “коптити” дровами з вугіллям.

Також Юлія Володимирівна розкритикувала медичну реформу і кумівство Медведчука з Путіним, пофантазувала про світлий образ святої “жінки-головнокомандувача”, та й вирушила у Збараж, а звідти у м. Монастириська.

У Збаражі принцеса зволила молитися спільно з представниками  Української Православної церкви про вибори і Україну.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *