Тимошенківці оцінюють голос тернопільського виборця у 1000 гривень?

Наше виборче законодавство пожорсткішало, та для того, щоби буква закону втілилася в життя, потрібно багато зусиль від усіх учасників виборчого процесу. Радує те, що тернополяни розуміють — їхню роботу по виявленню таких злочинів, як підкуп виборця, за них не зробить ніхто.

Вчора (10.02.2019) 61-річний тернополянин заявив поліцейським про те, що до нього на мобільний зателефонував невідомий і запропонував 1000 гривень за агітацію на користь Юлії Володимирівни Тимошенко. 500 гривень співрозмовник обіцяв надати до виборів, ще 500 – після дня голосування.

Поліція стверджує, що проводить оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи додзвонювача.

Вищеописану подію тернопільські поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 160 ККУ – підкуп виборця*.

Ми вже викривали безсоромні схеми по підкупу виборців обласного та районного керівництва ВО “Батьківщина” під час виборів до місцевих громад. Також нами описано вірогідну угоду стосовно прикриття виборчих злочинів Юлії Тимошенко та її сподвижників на всеукраїнському рівні.

Ці матеріали разом із “ескізами” (1, 2) стратегії по виборах у Тернопільській області дають підставу вважати, що вчорашня телефонна пропозиція на тисячу гривень з великою ймовірністю була зроблена саме гарячими головами з тернопільської ВО “Батьківщина”. Схоже, що силове прикриття Юлії Володимирівні таки гарантовано і її орли розправили крила у полюванні на несвідомих виборців.

*Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 3 років або позбавлення волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *