Медики Теребовлянського району підвели підсумки 2018 року

Щорічно в установах бюджетної сфери підводять підсумки роботи року, що минув. Нещодавно на засіданні спільної медичної Ради підвели підсумки роботи за 2018 рік лікувально-профілактичні заклади Теребовлянського району первинної та вторинної ланок, повідомляє прес-служба РДА.

Головний лікар Теребовлянської ЦРЛ Михайло Никеруй висвітлив питання зміцнення матеріально-технічної бази лікувального закладу. Він виокремив такі напрямки як оптимізація, придбання обладнання, робота з кадрами.

За словами Михайла Степановича, в минулому році в райлікарні об’єднано терапевтичне та неврологічне відділення, що дало немалий економічний ефект. З метою покращення медичних послуг запроваджено цілодобове чергування лікарів-педіатрів та травматологів, відкрито оновлене після капітального ремонту педіатричне відділення.

Також проведено капітальний ремонт сходових кліток і коридорів, на який витрачено 800 тисяч гривень та  капітальний ремонт з утеплення фасадів, заміни частини покрівлі, частини вікон на металопластикові в центральному корпусі Теребовлянської центральної районної лікарні на загальну суму 3 млн 375 тис. грн.

Далі Михайло Никеруй зупинився на оснащенні лікарні медичним обладнанням. Для пересадки шкіри у травматологічний пункт закуплено електродерматом вартістю 13 тис. 600 грн, для операційного блоку – безтіньову операційну лампу вартістю понад 200 тис. грн, для клініко-діагностичної лабораторії на загальну суму майже 2 млн грн придбано біохімічний та імунохемілюмінісцентний аналізатори, а також аналізатор для термінової діагностики серцево-судинних захворювань. На даний час в Теребовлянській ЦРЛ проводиться більше 100 видів оперативних втручань та діагностичних процедур.

«Таке суттєве зміцнення матеріально-технічної бази вдалось реалізувати за рахунок коштів з державного, районного бюджетів, місцевих бюджетів ОТГ, а також спонсорської допомоги, – наголосив Михайло Никеруй. – Ми не стоїмо на місці, постійно розвиваємося, розширюємо спектр медичних послуг» .

Основним завданням на даний час, за словами головного лікаря, є комп’ютеризація поліклінічного відділення та перетворення Теребовлянської ЦРЛ в некомерційне неприбуткове підприємство.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *