Громади з Тернопільщини отримали унікальну премію

Об’єднані територіальні громади Тернопільської області стали переможцями нової унікальної премії. Її називають альтернативним «Оскаром» у сфері бюджетної прозорості. Йдеться про нову премію для ОТГ «Кришталь року».

За її підсумками нагороди отримали 13 міст та об’єднаних територіальних громад, серед яких – із Тернопільської області. Так, у номінації «Найбільш інноваційні практики бюджетної прозорості в громаді» перемогла Скалатська ОТГ; у номінації «Найкращий бюджет для громадян» – Шумська ОТГ.

Довідка. Премія «Кришталь року» – перша в Україні нагорода міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів. Індекс одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом показників і практик прозорості бюджетного процесу, до яких варто прямувати. «Кришталь року» відзначає найкращі міста та громади, які пройшли оцінювання за міжнародною визнаною методологією. Вони продемонстрували найпрозоріший бюджетний процес, до якого залучені мешканці, і який спирається на інформаційні технології для забезпечення підзвітності публічних коштів.

Кришталь року (5)

кришталь року отг

Кришталь року (2)

Кришталь року

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *