У Тернополі чиновник судиться з одним із організаторів «тарифного майдану»

У Тернополі в п’ятницю, 1 лютого, відбулось перше судове засідання за позовом начальника міського управління транспорту Ігоря Мединського на одного з організаторів «тарифного майдану» Олега Синовця. Чиновник позивається щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.

Як передає власкор IA ZIK, про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив сам Синовець.

«Відверто кажучи, я сумнівався, що сьогодні на суд приїде особисто начальник транспорту, бо вважав, що в нього є важливіші робочі справи щодо покращення якості транспортних перевезень. Але ще більше мене здивував той факт, що з Мединським на суд приїхала головний юрисконсульт відділу претензійно позовної роботи та представництва інтересів в судових інстанціях ТМР Михальчук Оксана.

Коли я запитав, чи вона офіційно буде представляти в суді інтереси позивача, то вона відповіла, що ні, приїхала підтримати колегу. Хоча під час судового засідання сиділа поруч з позивачем, щось йому підказувала та долучалася до дискусії», – написав Олег Синовець.

Він повідомив, що суддя оголосила перерву в розгляді справи. Наступне засідання відбудеться 22 лютого.

За словами активіста, причиною стало те, що Мединський начебто не отримав його відгук на позовну заяву. Синовець зазначив, що надіслав відгук поштою одночасно із листом в суд, при цьому в суді лист отримали вчасно.

Нагадаємо, на початку листопада 2018 року жителі Тернополя влаштували «тарифний Майдан».

Містяни висловили протест проти нової вартості проїзду в громадському транспорті.

Найбільше людей обурив готівковий тариф, який виявився найвищим в Україні: 9 грн у маршрутних таксі та 8 грн у тролейбусах.

Під час акцій протесту люди закликали чиновників оприлюднити розрахунки та звільнити начальника міського управління транспорту Ігоря Мединського, якому закидали змову з приватними перевізниками.

Мединський, натомість, подав до суду на активіста Олега Синовця, який був одним із тих, хто відкрито вимагав його звільнення.

Після протестів мешканців тимчасово повернули попередні тарифи, проте збунтувалися власники автобусів. Перевізники відновили роботу лише після погрози від депутатів та міського голови розірвати з ними угоди.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *